XXIV. Ulusal Matematik Sempozyumu

Uludag Üniversitesi, Bursa

 7-10 Eylül 2011

 

 

Sevgili Katilimcilarimiz,

 

WEB SAYFASI VE EKSIKLIKLER

Bildiginiz gibi 7-10 Eylül 2011 tarihlerinde Bursa'da gerçeklesecek olan 24. UMS’ye sayili günler kaldi. Sempozyum programi ve katilimci listesi http://homepage.uludag.edu.tr/~ums24/ adresine kondu. Katilimci listesinde yer alan soru isaretlerinin netlestirilmesi hem bizim isimizi kolaylastiracak, hem de katilimcilarimizin sorunsuz bir sempozyum geçirmelerini saglayacaktir. Bu nedenle tabloya bakarak adinizin bulundugu satirda bir bilgi hatasi veya soru isaretli kutucuk(lar) varsa cangul@uludag.edu.tr adresine bildirmenizi istiyoruz.

 

SOSYAL PROGRAM

Sosyal program ile ilgili sundugumuz iki seçenekten birisine katilmak istiyorsaniz bize bilgi vermenizde fayda var. Kayit günü zaten sizden bu konuda görüsünüz alinacaktir, ama simdiden alacagimiz bilgiler programin layikiyla düzenlenebilmesi açisindan yararli olacaktir.

 

SEMPOZYUM MEKÂNI

Sempozyum, Uludag Üniversitesi'nin Görükle Kampüsünün tam merkezindeki Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi'nde (Oditoryum) gerçeklestirilecektir. 7 Eylül 2011 sabahi Oditoryum girisinde kayit masasi açilacaktir. Kayit masasinda yaka kartinizla birlikte sempozyum ile ilgili bilgileri, Bursa haritalarini, tanitim malzemelerini, bildiri özetleri kitapçigini, programi, yemek fislerinizi, promosyonlarimizi içeren çantalarinizi alacaksiniz. Ayrica sosyal programa katilim ile ilgili görüsünüz sorulacaktir. Katilim ücreti ile ilgili eksiginiz varsa talep edilecektir.

 

YEMEKLER

Sabah kahvaltilari konaklama yerlerinde alinacaktir. 7, 8 ve 9 Eylül tarihlerinde ögle yemekleri Uludag Üniversitesi yemekhanesindeki özel bir kisimda toplu olarak yenilecektir. 7 ve 9undaki aksam yemekleri kampüs içinde Oditoryuma 5-6 dakika yürüyüs mesafesindeki AYTU restoranda, görüsmelerimizin sonucunda belirlenen alternatifli zengin menülerden birini seçerek yenilecektir. 8i aksami ise Holiday Inn Hotel’in restoraninda canli müzik esliginde hep beraber Gala Yemegini yiyecegiz.

 

ULASIM

Bursa’ya, Bursa’da ulasilacak ilk noktadan kampüse ve kampüsten konaklama yerlerinize ulasim ile ilgili genelde yararli olabilecegini düsündügümüz bazi bilgileri “Ulasim” ve “Konaklama” basliklari altinda web sayfamizda bulabilirsiniz.

 

Sabah 09.30'da baslayacak ilk oturumda görüsmek dilegiyle...

 

naci

 

Homepage