XXIV. Ulusal Matematik Sempozyumu

Uludag Üniversitesi, Bursa

 7-10 Eylül 2011

  

Konaklama

Bursa ili konaklama seçenekleri açısından oldukça zengin alternatifler sunmaktadır. Sempozyumun şehir merkezinden 20 km. uzaklıktaki Görükle kampüsünde yapılacak olması nedeniyle aşağıdaki üç konaklama merkezi tavsiye edilmektedir.

Kayıt formunda yer alan konaklama seçeneklerinden size uygun olanı işaretleyip, giriş-çıkış tarihlerini belirttiğiniz takdirde konaklama organizasyonu tarafımızdan yapılacaktır.

 

Holiday Inn Hotel Bursa

http://www.holidayinnbursa.com/

Tek kişilik standart oda+kahvaltı fiyatı: 140 TL,

Çift kişilik standart oda+kahvaltı fiyatı: 160 TL. (kişi başı 80 TL/gece)

Holiday Inn Hotel Bursa, Uludağ Üniversitesi kampüsü içerisinde olup kongre merkezine yürüyüş mesafesindedir (600 metre). Odalarda elektronik kapı sistemi, klima, minibar, tv-uydu, direkt telefon hattı, saç kurutma makinesi, kablosuz internet erişimi, su ısıtıcısı, çay-kahve seti mevcuttur. Otelin hemen yanında bulunan ve yakında hizmete açılacak olan metro hattı sayesinde şehir merkezine kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

 

Özel Dolunay Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu

http://www.dolunayyurt.com/

Özel Dolunay Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu, üniversite kampüsüne yaklaşık 2 km uzaklıktaki Görükle beldesinde yer almaktadır. Görükle-Kampüs arasında sürekli çalışan dolmuşlar sayesinde kongre merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Çift kişilik odalarda banyo, tuvalet ve kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Tek kişilik odaların banyo ve tuvaleti odaya özel olup, odanın karşısında yer almaktadır. Bu odalarda da kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır.

Tek kişilik oda+kahvaltı fiyatı: 30 TL,

Çift kişilik odada kişi başı oda+kahvaltı: 25 TL.

 

Özel Uludağ Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu

http://www.ozeluludagkizogrenciyurdu.com/

Özel Uludağ Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu, üniversite kampüsüne yaklaşık 2 km uzaklıktaki Görükle beldesinde yer almaktadır. Görükle-Kampüs arasında sürekli çalışan dolmuşlar sayesinde kongre merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Çift kişilik büyük odalarda banyo, tuvalet, televizyon, buzdolabı ve paylaşımlı mutfak bulunmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik küçük odalarda ise banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Tüm odalarda kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır.

Tek kişilik oda+kahvaltı fiyatı: 40 TL,

Çift kişilik büyük odada kişi başı oda+kahvaltı: 35 TL,

Çift kişilik küçük odada kişi başı oda+kahvaltı: 30 TL.

 

Bursa şehir merkezi ile kampüs arasında ulaşım metro ve otobüsler yardımıyla sağlanmaktadır. Ulaşım yaklaşık olarak 20-25 dakika sürmektedir. Holiday Inn Hotel Bursa, Özel Dolunay Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu ve Özel Uludağ Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu dışındaki konaklama seçenekleri için katılımcılar bu bilgiyi akılda tutmalıdırlar. Bunun dışında öğrenci yurtlarında kalacak katılımcıların barınma yerlerinin yurt olduğunu göz önünde bulundurmalarında fayda vardır.

 

 

 

Anasayfa